gazetemag tv

Bade İşçil’den barışma iddialarına yanıt

Bade İşçil, kendisine psikoloji şiddet gösterdiği gerekçesiyle boşandığı Malkoç Süalp’la barıştığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Bade İşçil’den barışma iddialarına yanıt geldi. İşçil’in 2016 yılında çekişmeli boşandığı işadamı Malkoç Süalp’le barıştıkları hafta içi gündeme gelmişti. City’s’de ortaya çıkan güzel oyuncu, bu iddialara son noktayı koydu. Yeniden bir araya gelmediklerini dile getiren İşçil, eski eşiyle davalık oldukları Ulus’daki daireyi kaybettiği yönündeki haberlere de ayaküstü açıklık getirdi:

HERKESİN HABERİ VAR!

“Eski eşimle barıştığım doğru değildir. Ev davasını kaybettiğim şeklinde çıkan haber, serumlar takılıp hastanede yattığım haberi de gerçek değil.” Konuşmasına devam eden güzel oyuncu, “Herkesin her şeyden haberi var. Bir tek olanlardan benim haberim yok’’ diyerek çıkan iddiaları tiye aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.