BAAE: “Gaziantep’in bayram ikramiyesi kararını belediyeler örnek almalı”

Batı Asya Araştırmaları Enstitüsü (BAAE) Başkanı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i örnek gösterdi.

Tural ŞAHBAZLI / KAHRAMANMARAŞ (İGFA) – Türkiye geneli yerel yönetimlerin bayram ikramiyesiyle şirket çalışanlarını sevindiren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i örnek alması gerektiğini savunan Batı Asya Araştırmaları Enstitüsü Başkan Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, “Kurban Bayramı vesilesiyle GAZİAĞAÇ, GAZİBEL, GAZİKÜLTÜR ve GAZİ Danışmanlık şirketlerine bağlı çalışan personelleri için verdiği brüt 3 bin TL’lik bayram ikramiyesi müjdesi, yerel yönetimlere örnek olması lazım” dedi.

Prof. Dr. Yardımcıoğlu açıklamasında, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’i, yapmış olduğu bu davranıştan dolayı tebrik etti.

“Türkiye’de belediye başkanlığı yapan herkesin Sayın Fatma Şahin’i örnek alması gerektiğini düşünüyorum” diyen Yardımcıoğlu, “İçerisinde yaşadığımız şu zorlu günlerde ülkenin bu tür yaklaşımlara ihtiyacı var. Hangi partiden belediye başkanı olunursa olunsun; bu şekilde yaklaşım gösteren belediye başkanlarına bu ülkenin çok fazla ihtiyacı olduğu günleri yaşıyoruz. Kendisini tebrik ediyorum. Aynı zamanda Türk milleti adına teşekkür ediyorum. Ülkemizdeki bütün belediye başkanlarının da bu şekilde bir çalışma üretmesi adına örnek olmasını diliyorum” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.