Azra Akın, yeni doğan bebeğinin fotoğrafını ilk kez yayınladı

2002 Türkiye Güzeli ve 2002 Miss Universe Kainat Güzeli seçilen Azra Akın, Kasım ayında dünyaya getirdiği bebeğinin fotoğrafını Instagram hesabından yayınladı.

2002 Türkiye Güzeli ve 2002 Miss Universe Kainat Güzeli seçilen Azra Akın, yeni doğan bebeğinin fotoğrafını ilk kez yayınladı.

“NAZARLARDAN SAKLASIN”

Sosyal medya hesabından yeni doğan bebeğinin fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı. Eşi Atakan Koru ile erkek bebeği Demir’in fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Azra Akın’a çok sayıda tebrik mesajı da geldi. Azra Akın’ın bir takipçisi fotoğrafa, “Demir’in gözleri annesinde” yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, “Çok güzel bir aile oldunuz Allah nazarlardan saklasın.” yorumunu yaptı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.