YouTube / gazetemag tv

‘Azizler’ filminin çekimleri başladı

Imaj International yapımcılığında, Yağmur ve Durul Taylan’ın yönetmenliğinde, Berkun Oya’nın senaryosundan hayata geçirilen ‘Azizler’ filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı.

Taylan Biraderler’in ‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Vatanım Sensin’ gibi ülkemizde ve tüm dünyada büyük ilgi gören TV projelerinin ardından sinemaya dönüşünü müjdeleyen ‘Azizler’, tam anlamıyla göz kamaştıran bir yıldızlar kadrosu ile çekiliyor. Filmin başrollerinde Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, İlker Aksum, Göktuğ Yıldırım ve Helin Kandemir yer alıyor.

Çekimleri İstanbul’da süren ‘Azizler’, yaratıcı ekibi ve oyuncu kadrosuyla sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak öne çıkıyor. Film 2020’de seyirciyle buluşacak.

AZİZLER künye

Yapım: Imaj International

Yapımcı: Müge Kolat, Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur&Durul Taylan

Senaryo: Berkun Oya

Oyuncular: Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, İlker Aksum, Göktuğ Yıldırım, Helin Kandemir

Gösterim tarihi: 2020

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.