gazetemag tv

Aziz Yıldırım’dan Van Persie açıklaması

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım resmi siteden yaptığı açıklamayla basında çıkan Robin Van Persie haberini yalanladı.

İşte Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe resmi sitesinden yaptığı açıklama;

‘Bugün tarihli Fanatik Gazetesi’nde yer alan “RVP Satılık değil” başlıklı haber nedeniyle bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur.

Futbolcumuz Robin van Persie ile ilgili hiç kimseyle, hiçbir şekilde herhangi bir konuşmam, yorumum olmamıştır. Kendi söylemek istediklerinizi benim adıma yazarak yalan haber yapmaya devam ediyorsunuz.

Kaldı ki, futbolcumuz Robin van Persie ile ilgili Barcelona Kulübü tarafından, kulübümüze de herhangi bir başvuru bulunmamaktadır.

Bu tip haberlerle oyuncumuzun da konsantrasyonunu bozmaktasınız. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün önemli maçları vardır. Lütfen benim adımı kullanarak bu tarz haberler yapmayın, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne zarar veriyorsunuz.

Kamuoyunun bilgisine duyururum.

Saygılarımla,

Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.