Aziz Yıldırım: Ali Koç pes eder

Aziz Yıldırım’dan Galatasaray ve Beşitaş’a mesaj; “Sadece Fenerbahçe Atatürk’ün Takımıdır”

Tarihi kongreye bir gün kala Best FM’de Ufuk Karcı’nın sorularını cevaplandıran Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “yeni dönemde beyaz bir bayrak açılır mı ?” sorusuna; Galatasaray, Beşitaş başta olmak üzere rakiplerine mesaj göndererek cevap veririken; “Atatürk’ün adını ben anana kadar, hiç kimse zikretmiyordu. Beyaz sayfa günü birlik değişir. Fenerbahçe’nin gücü ile kimse uğraşamaz. Fenerbahçe, Türkiye’dir. Öyle rakipleri gibi değildir. Biz, Atatürk ilkerlerinin son kalesiyiz. Onlar gibi değiliz. Biz, Atatürk’e hep sahip çıktık, hep çıkacağız. O yüzden her zaman güçlüyüz.” ifadelerini kullandı.

Ali Koç, İlk Engelde Pes Eder.

Bu kongrenin son dönemi olduğunu hatırlatan Aziz Yıldırım; “Birkez daha görevi alıp, 3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe’yi haksız yere zarara uğratanlar ile hesaplaşmamız lazım. Bu süreçte, benden başkası bu hesaplaşmayı sağlayamaz. Maddi anlamda alacaklarımızı tahsil etmemiz lazım. Diğerleri bunu yapabilir mi ? Hayır. Onlar, ilk engele takıldıkları takdirde pes edecektir. Ben ve arkadaşlarım, nasıl mücadele edileceğini herkese gösterdik. Ben, FETÖ’ye karşı duran bu camianın lideriyim. İlk engelde pes ederler. Ancak biz, sürünerekte olsa, işin sonunu getiririz.” şeklinde konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.