Azerbaycan’da Edis’e büyük ilgi! Azerbaycan’da en çok konuşulan isim oldu!

Edis uzun bir aradan sonra ilk konserini Azerbaycan’da verdi. Birkaç saat içinde biletleri tükenen iki muhteşem konserle Bakü’de hayranlarıyla buluşan ünlü yıldız, Azerbaycan türküsü ‘Ayrılık’ı binlerce izleyeni ile birlikte söyledi.

Edis, 4 aydır Amerika’da yürüttüğü müzik çalışmalarının ardından ilk kez Azerbaycan’da verdiği konserle hayranlarıyla buluştu. Bakü Kongre Merkezi’nde 7 ve 8 Mayıs tarihlerinde iki konser veren ünlü yıldız, uzun bir aradan sonra sahnede olmanın mutluluğunu yaşadı. Edis “Necesiniz” diyerek Azerbaycanlıları kendi dilinde selamladı. En sevilen şarkılarının yanı sıra bir Azerbaycan türküsü olan ‘Ayrılık’ı da seslendiren Edis’e binlerce izleyeni eşlik etti.

Azerbaycan rekoru
Biletleri 45 gün öncesinden satışa çıkan ve birkaç saat içinde tükenen konserler Azerbaycan’ın en hızlı kapalı gişe olan konserleri oldu. ITICKET tarafından Edis’e bu unvanla özel bir plaket sunuldu. Edis’i iki konserde toplam 7 bin kişi izledi. Konserler sonrasında Edis, Azerbaycan’ın sosyal medyada en çok konuştuğu isim oldu.

blank

Düet müjdesi
Edis Azerbaycan’a gelir gelmez kalabalık bir gazeteci ve hayran grubuyla karşılaştı. Havalimanında gazetecilerle konuşan ünlü yıldız, “Bakü’ye ilk kez geliyorum ama bir daha gelmek için sabırsızlanıyorum. Konserlerimin gördüğü ilgi için tüm Azerbaycanlılara çok teşekkürler” dedi. Edis, muhabirlerin ‘Azerbaycan şarkılarını seviyor musunuz?’ sorusu üzerine, “Evet ‘mahnı’larınızı (şarkılarınızı) çok seviyorum. Özellikle Eurovision performanslarınızı da severek takip ediyorum” yanıtını verdi. Edis, İngilizce single’ını temmuz ayından sonra yayınlayacağının ve önümüzdeki günlerde yabancı bir sanatçı ile düet yapacağının da müjdesini verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.