Aytaç Arman’ın ölümü sonrası ünlü isimler duygularını paylaştı

Sinema ve tiyatro oyuncusu Aytaç Arman’ın ölümü sonrası birlikte rol aldığı sanatçılar duygularını paylaştı..

Türk Sinemasının usta oyuncusu Aytaç Arman’ın hayatını kaybetmesinin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Sanatçılarımızdan Aytaç Arman ile ilgili görüşlerini aldık….

Hepimizin başı sağ olsun.

Türkan Şoray

Aytaç Arman’la iki tane filmim oldu biri “Vukuat Var” biri de “Gönderilmemiş Mektuplar”. Biri çok gençlik dönemimizde biri de olgunluk dönemimizde. Aytaç Arman gerçekten işine karşı çok saygılı, disiplinli hem de insanlara karşı çok saygılı ve sevgi doluydu. Çok değerli bir aktördü, işini çok severdi… Çok ama çok üzgünüm, hepimizin başı sağ olsun..

Filiz Akın

Hala onu kaybettiğimize inanamıyorum. Daha doğrusu inanmak istemiyorum… Ödül törenlerinde karşılaşırdık hala yakışıklı, hala o kadar gençti ki… Bir varmış, bir yokmuş misali işte film şeridi gibi geçiyor gözümüzün önünden hayat….

Cüneyt Arkın

Çok üzüldüm, inananmadım, o kadar güzel bir hatıra bırakmış ki demekki içim yandı duyduğumda, çok zarifti, çok sade ve inceydi… Benim oğlumu oynardı, harika bir beyfendiydi. O kadar güzel ve samimi bakardı ki adeta içim güzelleşirdi. Başımız sağ olsun.

Perihan Savaş

Ah be arkadaşım, ah canım sende mi? Kalbimde sakladım seni de, yolun ışık, melekler yoldaşın, mekanın cennet olsun.

Hülya Koçyiğit

Çok üzgünüm.. Türk Sineması çok değerli bir aktörünü daha yitirdi. Çok sevdiğim, değerli bir arkadaşımdı Aytaç Arman. Ne yazık ki kendisiyle sinemada sadece bir kez yan yana gelebildik; Kurtuluş Savaşı’nı anlatan Aşkın Zaferi filmi ile . Çok zarif, kibar, düşünceli, mert bir insandı sevgili Aytaç. Allah ailesine ve tüm sevenlerine sabır versin, hepimizin başı sağ olsun.

Hale Soygazi

Türk Sineması için büyük bir değeri kaybettik çok sevdiğim bir arkadaşımdı, çok üzgünüm. Başımız sağ olsun.

Selda Alkor

Sende mi sevgili Aytaç, güle güle arkadaşım. Bu yaprak dökümünün sonu yok maalesef, nurlar içinde git… Ailene, seni sevenlere, tüm geride kalanlara, sabırlar diliyorum. Türk Sineması çok değerli bir aktörünü, çok önemli değerini kaybetti. Hepimizin başı sağ olsun.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.