Ayşegül Aldinç: Ben bir Sapyoseksüelim

Şarkıcı ve oyuncu Ayşegül Aldinç, “Kutsal Motor” adlı YouTube kanalında kendisi ile ilgili itiraf gibi açıklamalarda bulundu. Geçmişte kendisini beğenmediğini belirten Aldinç, beğendiği erkekleri saydıktan sonra “Sanırım ben bir sapyoseksüelim” dedi.

Kutsal Motor adlı YouTube kanalında Zeynep Ocak’ın sorularına yanıt veren Ayşegül Aldinç, eskiden kendisini beğenmediğini itiraf etti:

“Bende yıllarca ‘kendini beğenmeme’ durumu vardı. Başkaları o kadar beğeniyordu ki, benim beğenmem gerekmiyordu. Şimdi eskisine göre kendimi daha çok beğeniyorum.”

Aldinç, programda beğendiği ünlü erkekleri de açıkladı:

“Bradley Cooper’ı çok beğenirim. Ondan çok Eddie Redmayne’i beğenirim. Bir enteresan o. Bana ‘yetenek’ de, ‘zekâ’ de, etkisiz hale gelirim. Sanırım sapyoseksüelim.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.