gazetemag tv

Ayşe Tolga yeni kitabı “İyilik Sende”yi tanıttı

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra iyi yaşam, bütünsel sağlık konularındaki bilgileri ve aromaterapist kimliğiyle de adından sıkça söz ettiren Ayşe Tolga’nın uzun zamandır beklenen kitabı “İyilik Sende”nin lansmanı, Central Nişantaşı’nda düzenlenen kahvaltılı bir davet ile gerçekleşti.

Sağlıklı yaşam için tüketilen yiyeceklerden uyku düzenine, kullandığımız kozmetiklerden giyeceklerimize kadar her şeyin bir tercih değil, hayat tarzı olması gerektiğini konu edinen “İyilik Sende”, Destek Yayınları tarafından piyasaya sürüldü.

Ayşe Tolga lansmanda yaptığı konuşmada, “İyilik Sende”,kilodan selülite, kronik yorgunluktan dinmek bilmeyen ağrılara, uyku sorunundan sivilcilere kadar bedensel boyutta yaşanılan sağlık şikâyetlerinin yanı sıra, depresyon ve kaygı bozukluğu gibi ruhsal ve zihinsel sıkıntıların çözümüne yönelik, bilimselliği kanıtlanmış yüzde yüz etkili pratik tarifleri de okuyucuya efektif bir şekilde sunuyor. Ayrıca evrendeki her şeyin birbiriyle uyum içinde olduğunu ve bu nedenle de bütünsel yaklaşımı detaylarıyla konu edinen İyilik Sende, batı yaklaşımı iyileşme sistemlerinin eksikliklerini ve bütünsel şifanın önemini de okuyucularına aktarıyor.” dedi.

Ayse Kucuroglu, Ayse Tolga

gazetemag-Arda Turkmen, Ayse Toga

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.