Aynur Aydın’dan çok kafa açıklamalar!

, 8 Ekim 2019 tarihinde , programına konuk oldu. Sanatçı, samimi açıklamalarda bulundu.

, Aleyna Tilki için ; Yeterince onun kariyeriyle meşgul oldum dedi.
, Aleyna Tilki ile aralarının açık olup olmadığını klipte ona bir gönderme olup olmadığını sordu. Bunun üzerine Aydın,
“Yo, hayır herhangi bir problemimiz yok, cici gibi görünen ama olmayan herkese bu göndermelerim. Bu sadece Aleyna Tilki değil. Bu konularla meşgul değilim zaten daha çok kendi kariyerime odaklıyım. Yeterince onun kariyeriyle meşgul oldum.” dedi.

Muhtemelen yine müzikte öncü olacağım !

Artık başkaları ne düşünür diye düşünerek yaşamıyorum !

, sanatçıya iddialı yaklaşımlarının tepki alıp almadığını sordu.
Bunun üzerine , “Bilmiyorum, benim hakkımda ne düşünüre göre yaşamıyorum artık. Çünkü gün sonunda ne ekmeğimi ne de suyumu onlar vermiyor. İçimden geldiği gibi davranmaya çalışıyorum. Kimsenin canını acıtmıyorum, kimseye kötülük yapmıyorum. Önemli olan o. Özgürlük alanım kimseyi etkilemediği sürece istediğimi yapabilirim diye düşünüyorum.”dedi.

ile küslüğümüzün sebebi yanlış anlaşılmalar ve belki de dolduruşa getirilmemdi

ile küslüklerinin sebebini, çalıştıkları insanların yönetim şekillerinin yanlış olmasıyla ve başka insanların dolduruşuna gelmiş olmasıyla ilişkilendirdiğini söyledi.

‘’Yanlış anlaşılmalar, zamanında bizim şirketin yanlış yönetimi, ben geldiğimde henüz çok yeniydim, yeni olduğum için ben onu şöyle görüyorum bebek yeni doğduğunda daha çok ilgilenilir ama karşı tarafta o ilgiye alıştığı için de bir karmaşanın içinde düştüm. Belki de başka insanların dolduruşuna geldim. Öyle bir karmaşanın içine düştüm. Ben de anlamadım. Keşke olmasaydı çok vakit kaybettik’’ dedi.

Barıştıklarını söyleyen , nasıl barıştıklarını soran ’e;
‘’Bana sosyal medyadan yazdı, o kadar mutlu oldum ki bana yazdığında. Yemek sözü vardı ve yemeğe çıktık. Çok güzel bir sohbetti’’ dedi

Ben demet Akalın’ın yüzüğünü taşıyamam bile o kadar büyük ki

’ın, kendisine yüzük hediye ettiği konuşulan sanatçı, ‘’Tabii ki öyle bir şey yok. O işin esprisi, ben o yüzüğü taşıyamam bile o kadar büyük ki, kafam kadar. Bir şey hediye etmesine gerek yok, benim için önemli olan maneviyattı. Gözlerinde ki pırıltıyı, sevgiyi ve saygıyı gördüm. Benim için yeterliydi’’ dedi.
’a kendi bütçemde bir hediye alacağım, ne alacağım kara kara düşünüyorum.

’ın Bostancı konserine gideceğini söyleyen , ‘’Ona kendi bütçemde bir hediye almak istiyorum, kara kara düşünüyorum ben ne alabilirim ona kendi bütçemle. Bulacağım ama bir şey.’’ dedi.

dinleyicilerine Twitter’da sordu; ’a ne alsın? Çok sayıda cevap geldi ve çoğunluk yazım hatalarıyla gündem olan ’a dinleyiciler ‘’imla kılavuzu” hediye etsin cevabını verdi.

# GazeteMAG Arşiv Haberler