Aynur Aydın: Ben kimseyi rakip olarak görmüyorum

Aynur Aydın, önceki akşam Arnavutköy’de bir mekandan çıkışı objektiflere yansıdı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Aydın, gündemle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aynur Aydın’ın yakın dostu Aleyna Tilki ile aralarının açılması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Konuyla ilgili Aydın, “Bu aralar çok fazla görüşemiyoruz. Siz benden daha fazla görüşüyorsunuz” diyerek soruları geçiştirdi.

Önceki günlerde yapmış olduğu “Demet Akalın benimle çok fazla ilgileniyor” açıklamasıyla ilgili ise Aydın şunları söyledi:

blank

“Demet Akalın beni seviyor. Açıkçası ben kimseyi rakip olarak görmüyorum. Muhtemelen Demet Akalın’da görmüyor. Çünkü hepimiz kendi kulvarlarında gayet başarılı ilerliyoruz. Ve ben bu farklı renkleri çok seviyorum. Ama zaman zaman böyle tatlı tatlı sürtüşmeler oluyor aramızda. Herkesin başına gelebilir bunlar.”

Son olarak ise Reynmen’in yeni klibi Ela’nın, 2012 yılında çekmiş olduğu “Yenildim Daima” klibiyle benzerlik göstermesi de gündem olmuştu. Aynur Aydın, Reynmen’in şarkısı hakkında, “Ben çok sevdim. Hatta dünde paylaştım. Reynmen’i çok başarılı buluyorum. Çok iyi bir yorumcu ve aynı zamanda çok iyi işler yapıyor.” dedi.

Sahte tıklanmalarla ilgili ise şarkıcı, “Sahte dediğiniz şey biraz maddiyata dayanıyor. Ne kadar çok reklam girerseniz o kadar çok izlenme alıyorsunuz. Reynmen çok popüler bir isim zaman zaman böyle isimlerin çıkmasını ben açıkçası iyi buluyorum. Sektörde yeni bir renk oluyor.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.