Aydın Kurtoğlu, ikinci kez babalık heyecanı yaşıyor

Müziğin içinde büyüyen, son teklisi “Tüh Tüh” ile başarısını pekiştiren sevilen sanatçı Aydın Kurtoğlu, ikinci kez babalık heyecanı yaşıyor.

POYRAZ, ABİ OLDU!

Mutlu bir ailesi olan Kurtoğlu’nun ilk oğlu Poyraz, abi oldu. Aydın Kurtoğlu ve eşi Sinem Kurtoğlu, ikinci oğullarına “Pamir Ayaz” ismini verdi.

Aydın Kurtoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda : ” Canım oğlum Pamir Ayaz bugün dünyaya gözlerini açtı. Hayatımıza yeni bir soluk, yeni bir renk, yeni bir umut daha eklendi. Arayan, güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim. ” dedi.

Pamir Ayaz, 20 Nisan Çarşamba sabahı 08:55 saatinde, 50 cm boyunda, 3.210 gram kilosunda sağlıklı bir şekilde dünyaya gözlerini açtı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.