Ayça Ayşin Turan ve Alperen Duymaz’lı ‘Zemheri’ tanıtımlarına bir yenisini daha ekledi

Hilal Saral’ın yönetmenliğinde, Sema Ergenekon’un kaleminden çıkan Ay Yapım’ın yakında Show TV’de ekranlara gelecek dizisi ‘Zemheri’ ses getiren tanıtımlarına bir yenisini daha ekledi.

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor’un yer aldığı oyuncu kadrosuyla dizi şimdiden merakla bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=LffN9Pn5oAk

“ACI BİZİM ACIMIZDI, KAYIP BİZİM KAYBIMIZ!”

Yönetmen koltuğunda ‘Aşk-ı Memnu’, ve ‘Kara Sevda’ gibi Türk dizi tarihinin önemli yapımlarına imza atan yönetmen Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise başarılı senarist Sema Ergenekon’un kaleme aldığı ‘Zemheri’nin heyecan ve aşk dolu tanıtımlarından sonra yayınlanan yeni tanıtımı da beğeni topladı. İzleyiciyi adalet ve aşkın büyüklüğünü sorgulayacakları bir hikayeye davet eden Zemheri’nin ilk bölüm tanıtımında yaşanan asansör kazası heyecanı yükseltirken, “Babamın arkadaşlarını bir torba içinde verdiler cenaze sahiplerine. Ama acı bizim acımızdı, kayıp bizim kaybımız!” sözleri dikkat çekiyor.

Merakla beklenen “Zemheri”den ilk tanıtım yayınlandı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.