Ayça Ayşin Turan ile aşk yaşayan Alp Navruz hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı

Ayça Ayşin Turan ile yaşadığı aşkla magazin gündemini meşgul eden Alp Navruz hakkında çok fazla bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.

YouTube video

Dizi setinde tanışan çift aşklarını yaşamaya devam ediyor. Taze çift aşk dolu pozlarıyla büyük beğeni topluyor.

32 yaşına basan Alp Navruz’a sevgilisi Ayça Ayşin Turan akla gelmeyecek bir hediye almıştı. İkili, önceki akşam Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Navruz, “İlişkimiz çok güzel gidiyor, mutluyuz.” açıklamasını yaptı.

2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Alp Navruz, gerek oyunculuk performansı gerekse özel hayatıyla bir süredir adından söz ettiriyor.

blank

ŞİİR VE ÖYKÜ YAZIYOR

‘Aşk Laftan Anlamaz’, ‘Elimi Bırakma’, ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ ve ‘Zümrüdüanka’ gibi dizilerde rol alarak dikkat çeken Navruz’un, oyunculuktan arta kalan zamanlarda şiir ve öykü yazdığı ortaya çıktı.

Gençliğinden beri yazmayı çok sevdiği öğrenilen Alp Navruz, şiirlerini ve öykülerini ise henüz gün yüzüne çıkarmadı. Alp Navruz’un yazdığı şiirleri ve öyküleri ileride kitap haline getirmeyi düşündüğü de öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.