Aybüke Pusat: 24 yaşındayım niye tektaşa ihtiyacım olsun?

Ünlü oyuncu Aybüke Pusat geçtiğimiz gün bir mekan çıkışında görüntülendi. Parmağındaki yüzüğün tektaş olmadığını söyleyen güzel oyuncu “Ne gerek var tektaşa? 24 yaşındayım niye tektaşa ihtiyacım olsun?” dedi.

Ünlü oyuncu Aybüke Pusat ve Fox TV ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz aylarda final yapan Her Yerde Sen dizisindeki rol arkadaşı Furkan Andıç‘ın bir süredir sevgili oldukları iddia ediliyordu.

blank
Aybüke Pusat

Geçtiğimiz haftalarda Furkan Andıç‘la birlikte tatile giden ve tatil dönüşünde “Kalabalık bir arkadaş grubu ile tatil yaptık. Aramızda aşk yok” diyen Aybüke Pusat, geçtiğimiz gün bir mekan çıkışında görüntülendi. 2020 yılı ile ilgili “Dilediğim her şey çok güzel gidiyor. Şanslı bir sene” diyen Aybüke Pusat, magazin muhabirlerinin parmağındaki yüzüğü kayıt altına almak istemeleri üzerine “Ne gerek var tektaşa? 24 yaşındayım. Niye tektaşa ihtiyacım olsun? Güzel bir hayat yaşıyorum çok mutluyum. Sevgilim de olabilir, nişanlım da. Mesele tektaş değil” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.