gazetemag tv

Aybüke Albere “Korkmam Ben”

‘’Müzik dünyasının genç yıldızlarından Aybüke Albere, yeni teklisi ‘’Korkmam Ben’’ adlı çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Tarzıyla büyülü bir görüntü sunan genç yıldız, hareketli müziği ile de etkileyici bir çalışma ortaya koyuyor.’’

Müzik dünyasının genç yıldızlarından Aybüke Albere, yeni teklisi ‘’Korkmam Ben’’ adlı çalışmasını müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Söz ve müziği Çağrı Telkıvıran’a, aranjesi Adnan Telkıvıran’a ait olan şarkının mix ve mastering’i Özgür Yurtoğlu imzası taşıyor.

Şarkısında modern altyapısı ve sözleriyle dikkat çeken Aybüke Albere, hareketli müziği ile de etkileyici bir çalışma ortaya koyuyor.

Klibinde Aybüke Albere’ye yönetmen koltuğunda Murat Joker, görüntü yönetmenliğinde Varol Şahin eşlik ediyor. Tarzıyla büyülü bir görüntü sunan genç yıldız, styling’de ise kendisini Nil Ninat’a emanet ediyor.

Aybüke Albere’nin yeni teklisi ‘’Korkmam Ben’’ Wonder Wheel Live etiketiyle 25 Eylül tarihinden itibaren tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler