YouTube / gazetemag tv

Avrupa’nın en büyük açık deniz balıkçılık turnuvası sona erdi

Avrupa’nın en büyük açık deniz balıkçılık turnuvaları arasında yer alan Turkcell Platinum Tuna Masters 4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında Alaçatı’da gerçekleşti.

Büyük çekişmeye sahne olan turnuva 50’den fazla teknenin mücadelesine sahne olurken, Baracuda teknesi yakaladığı 158 kiloluk balık ile en büyük balık ödülünü elde etti. Turnuvada birinciliğe ise 709.2 puana sahip olan Fes Fish teknesi ulaştı. Sportif balıkçılık tutkunlarının vazgeçilmez markası olan Camp David | Soccx, turnuvanın gold sponsoru olarak kürsüye çıkan tüm yarışmacılara, Alman teknolojisi ile üretilmiş ürünlerini hediye etti.

Bu yıl 12.si düzenlenen Turkcell Platinum Tuna Masters Alaçatı, 4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında spor ve iş dünyasını bir araya getirdi. 50’den fazla teknenin suya açıldığı Turkcell Platinum Tuna Masters Alaçatı’da en büyük balık ödülü, 158 kiloluk en büyük balığı yakalayan Baracuda teknesinin oldu.

En büyük balığı yakalama mücadelesinin yaşandığı ve birçok eski şampiyonun yer aldığı turnuvada birincilik 709.2 puanla Fes Fish teknesinin oldu. Kürsünün ikinci sırasında 517.8 puanla Mayko yer alırken, üçüncü sırada ise 516.6 puanla Big Blue teknesinin oldu. Sportif balıkçılık tutkunlarının vazgeçilmez markası olan Camp David | Soccx, turnuvanın gold sponsoru olarak ilk üçe giren takımlara, Alman teknolojisi ile üretilmiş ürünlerini hediye etti. Turnuvanın Jüri Özel Ödülü’nü ise Şentürk Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Şentürk, Friendship ekibine takdim etti.

Turnuva günleri boyunca denizdeki heyecan, balıkların karaya getirilmesi ile birlikte, sahada da büyük bir coşkuya dönüştü. Cumartesi ve Pazar günleri, balık tartısı ve birçok etkinliğin yer aldığı 16.00-20.00 saatleri turnuvanın en coşkulu anları oldu. İş dünyasının tanınan isimleri Gökhan Çarmıklı, Mahmut Özgener, Murat Aslan, Burhan Çavuşoğlu birincilik için kıyasıya mücadele etti.

Camp David | Soccx ayrıca dört gün süren ve halkın katılımına açık olarak önemli etkinliklerle şölen havasında geçen turnuva alanında açtığı pop-up mağazasıyla sportif balıkçılık tutkunları ile buluştu.

Camp David | Soccx Hakkında

Alman menşeili giyim markaları Camp David | Soccx, Avrupa’da 300’e yakın mağaza ve 1.000’e yakın corner mağazada tüketiciler ile buluşuyor. Camp David | Soccx, yüksek teknoloji kullanarak ürettiği çevreci, sürdürülebilir ürünleriyle Avrupa’da sektörünün en önemli markaları arasında yer alıyor. Türkiye’de Şentürk Mağazacılık bünyesinde 7 mağaza ve online satış ile aktif olan Camp David erkeklere, Soccx de kadınlara özel olarak hazırlanan ürünleri koleksiyonunda barındırıyor.

Şentürk Mağazacılık, Türk tekstil sektörüne yön veren kurumlardan biri olarak kabul edilen ve uluslararası alandaki başarılarıyla dikkat çeken Camp Tekstil tarafından kuruldu. Alman tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından Clinton Limited şirketi bünyesinde yer alan Camp David ve Soccx markaları, 2015 yılında Şentürk Mağazacılık çatısı altında Türk perakende alanında faaliyet göstermeye başladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.