Atiye nasıl 2019’un en çok izlenen dizisi oldu?

Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsur, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun’un yer aldığı Atiye dizisi geçtiğimiz hafta Netflix platformunda yayınlanmıştı.

Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Çağatay: Muhafız dizisinden sonra Netflix’te yayınlanan ikinci dizi olan Atiye, içinde barındırdığı sevişme sahneleri ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Senaryosu ile de çok beğenilen dizinin 2019 yılının en çok izlenen dizileri arasında olduğunu Netflix duyurmuştu.

Bu haberin ardından Ali Eyüboğlu, konuyu Netflix yetkilileri ile görüştü ve köşesinde yazdı. İşte Netflix yetkilisinin o açıklaması; “Yılın bu zamanında insanlar yeni içerik arayışına giriyor. 25 Kasım 31 Aralık tarihleri Google’da en çok ‘Netflix’te ne izlenir?’ aramasının yapıldığı zaman dilimi. Bu nedenle yılbaşı günü bizim en çok izlenme aldığımız günlerden biri. Listelemeyle ilgili olarak da bir içeriğe yönelik gelen erken performans verilerine dayalı prodüksiyonları düzenli olarak kullanıyoruz. Projeksiyonların mümkün olduğunda doğru öngörü yaratması için ciddi yatırım yapıyoruz. Geçmişteki kazanımlarımızda da referans aldığımız projeksiyonlar ne kadar doğru olduklarının kanıtıdır.”

Netflix’in ikinci Türk dizisi Atiye’nin ikinci sezonu ne zaman gelecek?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.