Atina’da böyle görüntülendiler! Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aşkı kesinleşti!

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın aşk yaşadığı iddiası günlerdir sosyal medyada ve magazin haberlerinde konuşuluyordu. İkili Atina sokaklarında yan yana görüntülendi.

Aşk yaşadığı iddia edilen Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz, Atina sokaklarında görüntülendi. İkili başbaşa çıktıkları Atina tatiliyle haklarında çıkan aşk iddiaları doğrulanmış oldu.

blank
Cem Yılmaz – Serenay Sarıkaya

AYNI KAREDE POZ VERMİŞLERDİ

Defne Samyeli’den ayrıldıktan sonra Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başladığı iddia edilen Cem Yılmaz, Alice Müzikali’nin 50. oyun kutlamasına katıldı. TV100’ün haberine göre Yılmaz ve Serenay, sonunda beraber ilk pozlarını verdi. Başta ilişki yaşadıklarını inkâr eden ikilinin pozları sosyal medyaya damga vurdu.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.