“Ataşehir Kong” kapılarını görkemli bir açılışla misafirlerine açtı!

Anadolu yakasının eğlence yeri Ataşehir’e yepyeni bir soluk geldi. Önceki sezon Nişantaşı Biber Bar’ın Ataşehir şubesi olarak açılan mekan, bu sezon itibariyle yenilenerek Kong olarak hizmet vermeye başladı. Geçtiğimiz Cuma günü çok şık bir açılışla kapılarını misafirlerine tekrardan açan mekan ilk gecesinde yaklaşık 700 kişiye hizmet verdi.

İşletmesini Erkan Kara’nın aldığı mekan, öğlen ve akşam yemeği ile fine dining hizmet veriyor. Ekibin de dinamikleşmesi ile mekanın restoranına hafta sonları geç saatlerde R&B geceleri ve ünlü DJ ler ile keyifli saatler eşlik ediyor. Saat 04.00’e kadar açık olan mekan, Water Garden’nın içinde bulunuyor.

blank
Ataşehir Kong

Türkiye’nin önde gelen mimarlık firması 1217 Dizayn’nın sahibi ünlü mimar Hale Şener tarafından dizayn edilen mekan bin kişi kapasiteli olup, kurumsal organizasyonlar için de oldukça uygun.

Menüsünde dünya mutfağından özenle seçilmiş yemekler bulunan mekanda fiyatlar ise uygun görünüyor. Mutfağına oldukça güvenen mekan ilerleyen dönemde ise catering hizmetine başlayacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.