Ata Demirer’le Alara Bozbey’in tekrar barıştığı ortaya çıktı

Komedyen Ata Demirer’in, tansiyon ve enfeksiyon yüzünden hastanelik olması, geçtiğimiz şubat ayında ayrıldığı Alara Bozbey’le barıştığını ortaya çıkardı.

Cem Yılmaz’ın hastalık gerekçesiyle gösterisini ertelemesinin ardından Ata Demirer’den de benzer bir haber geldi.

Ünlü komedyen, geçen perşembe BKM’de sahneleyeceği “Ata Demirer Gazinosu” gösterisine rahatsızlandığı için çıkamadı. Hastanede tedavi gören Demirer, akşam saatlerinde evine girerken görüntülendi. Kardeşi Cenk Demirel’in yardımıyla yürüyen ve ayakta durmakta güçlük çeken oyuncu, gazetecilerin soruları üzerine, “Şimdi hastaneden geliyoruz. Müşahade altındaydık, bir problem kalmadı. Tansiyon problemimi ve enfeksiyon, ikisi bir arada. Sesim de gitti ama iyiyim, teşekkür ederim arkadaşlar” dedi.

blank

Ata Demirer ile aşk yaşayıp ayrılan Alara Bozbey herkesi şaşırttı. Komedyeni hastanede yalnız bırakmayan Bozbey’in, Ata Demirer’in annesi Ayten Kaçar ile kol kola yürümesi dikkat çekti. Kaçar’ın Bozbey’i çok sevdiği, ayrılık sonrası da sevgilileri barıştırdığı söyleniyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.