Asma Wahba ‘Saudi Aşkı’ romanıyla kitap severlerle bir araya geldi

Lübnan’lı gazeteci ve yazar Asma Wahba, geçtiğimiz gün Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezinde düzenlenen imza gününde okurlarıyla buluştu.

Basın Yayın Birliği tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Arapça kitap fuarında okurlarıyla imza gününde bir araya gelen Asma Wahba, gerçek aşk hikayelerinden esinlenerek yazdığı yeni romanı ‘Saudi Aşkı’nı türk okurları için imzaladı. Gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade eden yazar Asma Wahba hem kitaplarını imzaladı hem de okurlarıyla yeni romanı üzerinde konuştu. İki saat süren imza günü sonrası kitap severlerle hatıra fotoğrafları çektiren sanatçı, imza günü sonrası İstanbul’dan mutlu bir şekilde ayrıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.