Aslı Enver’in sade doğum günü kutlaması

Şimdilerde magazin gündeminin en önemli figürleri arasında olan Aslı Enver, yeni yaşına dostlarıyla birlikte yaptığı sade bir kutlamayla girdi.

Evlilik yolunda ilerlediği Murat Boz’dan geride bıraktığımız haftalarda ayrılan ve üzerine bir de ihanet haberlerine muhatap olan Aslı Enver, pastayı üflerken tüm bu yaşananları geride bırakmış gibi görünüyordu. Doğum gününde çekilmiş o kareyi paylaşan kişi ise Enver’in oyuncu arkadaşı Doluney Soysert oldu.

MURAT’TAN SES ÇIKMADI

Aslı Enver bu günüyle ilgili hesabında bir paylaşımda bulunmazken eski sevgilisi Murat Boz’un da herhangi bir yorumda bulunmadığı görüldü. Doluney Soysert’in paylaşımının altına gelen yorumların ortak noktası, Aslı Enver’in yeni yaş dileğinin aşkla değil işle ilgili olduğu yönündeydi. Son derece yorucu bir süreci geride bırakan Aslı Enver’in, uzunca bir süre işlerine yoğunlaşacağı ve aşk konularına mesafeli yaklaşacağı da magazin kulislerinde konuşuluyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.