Aslı Enver’in hayranlarından tepki gören Hadise sessizliğini bozdu

Şarkıcı Hadise, geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Murat Boz ile sosyal medyada samimi fotoğraflarını paylaşmıştı. Bu paylaşımlar sonrasında Aslı Enver’in hayranlarından tepki gören Hadise sessizliğini bozdu.

Murat Boz ve Aslı Enver ayrılığının ardından Hadise Murat Boz ile samimi pozlarını sosyal medyadan paylaşmıştı. Aslı Enver’in hayranları ise söz konusu pozlara tepki göstermişti.

Geçtiğimiz akşamda bir mekandan çıkarken görüntülenen Hadise, kendisine yöneltilen Aslı Enver Murat Boz sorularına:

“Bu soruya cevap bile vermeyeceğim, bu saygısızlık… Biz dostuz ve bunu yıllardır söylüyoruz. Bu saatten sonra bu konuların hala konuşuluyor olması çok can sıkıcı. Aslı’yı da çok seviyorum Murat’ı da. Ve onların özel hayatını kameraların önünde konuşmam” diyerek noktayı koydu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.