Aslı Enver’den 38. yaşa özel tekne pozu

Aslı Enver 38. yaşına adım attı. Genç görüntüsü ile dikkat çeken ünlü oyuncu, yeni yaşına özel olarak bir tekne paylaşımında bulundu.

Aslı Enver son dönemlerde aşk hayatı ile gündeme geliyor. İş insanı Önder Öztarhan ile birlikte olan Aslı Enver, evliliğe gitmesi beklenen ilişkisini bir anda noktalamıştı. Zamansızlıktan dolayı ayrılmak zorunda kaldıklarını söyleyen Aslı Enver, geçtiğimiz günlerde 38. yaşına giriş yaptı.

blank

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Aslı Enver, teknede çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Enver bu paylaşımına, “37’nin son günü” notunu düştü. Enver’e tebrik mesajları geldi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.