YouTube / gazetemag tv

Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli birlikte kamera karşısına geçti

Ekranların favori isimleri Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli bir reklam filmi için birlikte kamera karşısına geçtiler.

İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Aslı Enver DeFacto markasının yeni reklam yüzü oldu. Güzel oyuncu, iki yıldır markanın reklam yüzü olan Aras Bulut İynemli ile kamera karşısına geçti.

DAHA ÖNCE SİNEMADA BİR ARAYA GELMİŞLER

Daha önce bir sinema filminde birlikte rol alan ikili, bu kez marka için bir araya geldi.

“ARTIK BERABERİZ, HOŞGELDİN”

Çukur dizisinin Yamaç’ı Aras Bulut İynemli, Enver’e “Artık beraberiz, hoşgeldin” diyerek bu birliktelikten mutlu oduğunu ifade etti. Reklam filmi izleyicilerden büyük beğeni topladı. İkilinin birbirleriyle uyumu dikkat çekerken, genç yıldızlarla markanın iş birliği bir yıl boyunca sürprizlerle devam edecek.

“SEVGİLİ OLSALAR ÇOK YAKIŞIRLAR”

Murat Boz’la yaşadığı aşk sonrası magazin gündeminden düşmeyen Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli izleyenler tarafından çok yakıştırıldı. İkili için “Sevgili olsalar ne kadar yakışırlar” yorumları yapıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.