YouTube / gazetemag tv

Aslı Enver, tek taş yüzüğüyle kafaları karıştırdı

Murat Boz’la barıştığı yönündeki iddialara sessiz kalan Aslı Enver, parmağındaki tek taş yüzükle kafaları karıştırdı.

İstanbullu Gelin’in Süreyya’sı Aslı Enver, dizinin çekildiği Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Güzel oyuncu dizinin çekim aralarında vaktini civardaki kafe ve restoranlarında değerlendiriyor.

SORULARI YİNE YANITSIZ BIRAKTI

İstanbullu Gelin dizisinin çekildiği apartmandan koşar adımlarla çıkan Aslı Enver, vaktinin kısıtlı olduğunu ve set arası arkadaşlarıyla kahve içeceğini söyleyerek basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

PARMAĞINDAKİ TEK TAŞ DİKKAT ÇEKTİ

Kısa süren yemek sonrası mekandan arkadaşlarıyla ayrılan oyuncunun, parmağındaki tek taşı dikkati çekti. Şarkıcı Murat Boz’la tekrar barıştığı konuşulan Aslı Enver’in, bu haberleri yalanlamaması kafaları karıştırıyor.

“ŞU ANDA BARIŞIKLAR VE ÇOK MUTLULAR”

Murat Boz ve ağabeyi Ali Boz’a yakınlığıyla bilenen Astrolog Aytaç Öner, geçenlerde konuk olduğu bir programda, ”Aslı ile Murat barışacaklar mı?” sorusuna, “Şu anda barışıklar ve çok mutlular” diye cevap vermişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.