gazetemag tv

Aslı Enver, Özcan Deniz haberlerine ateş püskürdü!

Bugün haberlerde Özcan Deniz ile Feyza Aktan’ın evliliğinin bitiş sebebi olarak Aslı Enver gösterilmiş, Deniz’in Enver’e hayranlık duyduğu belirtilmişti. Güzel oyuncudan iddialara sert bir yanıt geldi.

Bugün 2. Sayfa programında Özcan Deniz ile Feyza Aktan’ın evliliğinin bitişiyle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Deniz, Enver’e büyük bir hayranlık duyuyor. Sürekli Enver’in giydiği kıyafetleri, yaptığı saç stillerini eşinin yapmasını isteyen Deniz, Feyza Aktan’ın sabrını taşırıyor. Evlilik terapistine de giden çift sorunları aşamayınca çiftin yollarını ayırdığı belirtiliyor.

ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Bu iddiaların magazin gündemine damga vurmasının ardından Aslı Enver’den bir açıklama geldi. Instagram hesabından bir açıklama yayınlayan Enver, şunları dile getirdi: “Sabahtan beri izlediğim haberlere çok kırgın ve sinirliyim. Üç yıl mesai yaptığım benim açımdan sadece çalışma arkadaşım olan Özcan Deniz’in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı ve olmayacak. Yazık… Çok ayıp… Ne münasebet!!!”

Özcan Deniz ve Feyza Aktan ayrılığının nedeni Aslı Enver mi?

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.