Aslı Bekiroğlu, fotoğrafları yayanlar ve paylaşanlar için suç duyurusunda bulundu

Genç oyuncu Aslı Bekiroğlu, bir süredir sosyal medyada dolaşan kendisine ait olduğu iddia edilen fotoğrafları yayanlar ve paylaşanlar için suç duyurusunda bulundu. Bekiroğlu, “Hepimize nasıl dava açılacak diye düşünmeyin, açtım” ifadelerini kulandı.

Instagram hesabından bir açıklama yapan ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu yasal sürecin başladığı belirtti.

İşte Aslı Bekiroğlu’nun açıklaması:

“Hakkımda hakarette bulunan, kişilik haklarıma zarar veren, yayan, paylaşan tüm sayfalar ve kişiler tespit edilmiş ve hepsiyle ilgili yasal süreç başlamıştır.

“Hepimize nasıl dava açılacak” diye düşünmeyin, açtım. ‘Mahkemenin başka bir işi yok mu’ diye düşünmeyin. Bu büyük bir suç,bir tecavüz. Ve adalet de benden yana. Bu süreçte yanımda olan herkese birlerce kez teşekkür ederim. Sizler sayesinde ayaktayım”

Oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun sevgilisiyle özel pozları ifşa oldu

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.