Aşkın Nur Yengi’nin Harun Kolçak ile ilgili paylaşımı kafalarda soru işareti bıraktı

Şarkıcı Aşkın Nur Yengi, önceki gün hayatını kaybeden Harun Kolçak ile ilgili paylaşımıyla kafalarda soru işaretleri uyandırdı.

Harun Kolçak, önceki gün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Bu kaybın ardından sosyal medyada taziye mesajları paylaşan ünlü isimler arasından Kolçak’ın yakın dostu Aşkın Nur Yengi’nin paylaşımı son derece dikkat çekti.

Instagram’da yaptığı paylaşımla Kolçak’ın bazı kırgınlıkları olduğu imasında bulunan Yengi’nin bu konuya açıklık getirmemiş olması kafalarda Harun Kolçak’ın müzik sektöründen bazı isimlere karşı bir kırgınlık yaşadığını düşündürdü. Vefatından kısa bir süre önce yeni bir düet albümü çıkartan Harun Kolçak, müzik sektörüne yön veren başarılı seslerle çok beğenilen şarkılarını seslendirmişti.

Aşkın Nur Yengi’nin paylaşımı şöyle:
“Canım arkadaşım… Söyleyecek söz yok… Çok üzgünüm… Kanadım kırılmış gibiyim… Seninle geçirdiğim her güne, bana kattıklarına sonsuz teşekkür ediyorum… Bu dünyadan kırgın ayrıldığını biliyorum… Birgün herkes hesaplaşacak… Rahat uyu kıymetlim.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.