gazetemag tv

“Aşk Tesadüfleri Sever 2” filmine sürpriz isim dahil oldu!

Güzel oyuncu Türkü Turan, çekimleri süren “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filminin oyuncu kadrosuna dahil oldu!

Turan, “Bu filmin hayatıma girme şekli, aşkın tesadüfleri sevdiğinin en büyük kanıtı” diyerek filmde rol almasındaki büyük tesadüfe işaret etti. Filmin yönetmenleri Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın, aynı zamanda şimdiki evinin eski sahipleri olduğunu da söyleyerek; “Evimin benden önceki sahipleri ile birlikte bu filmi çekmek ve bir şey yaratma hissini paylaşmak harika. İpek’le Ömer’in tanıştığı aşık olduğu ve hayatlarını birleştirmeye karar verdikleri evde şu an ben yaşıyorum. Evde yaşamaya başladığım ilk andan itibaren duvarlarında çok güzel bir enerji olduğunu fark etmiştim. Çok sonra, o evin eski sahipleriyle tanışıp birlikte, içinde sevgi olan bir şey yaratmaya çalışmak çok mutluluk verici bir deneyimdi.” şeklinde konuştu.

blank
Türkü Turan

Başrollerini başarılı oyuncular Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz’ın paylaştığı “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, Ocak 2020’de vizyondaki yerini alacak.

Zuhal Olcay “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filmiyle beyazperdeye dönüyor!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.