Aşk-ı Memnu dizisinin final bölümü gelenek oldu!

9 yıl önce final yapan Aşk-ı Memnu dizisinin final bölümü gelenek haline gelerek her sene yayınlanıyor. Geçtiğimiz gün yeniden yayınlanan final bölümü sosyal medyada günün en çok konuşulan konusu oldu.

YouTube video

2010 yılında final yapan Aşk-ı Memnu dizisinin son bölümü 8 yıldır olduğu gibi bu yıl da Kanal D ekranlarında yayınlandı. Sona erdiği günden bu yana sosyal medyada çokca konuşulan dizi şu an için yurt dışına en çok satılan dizi konumunda. Başrollerinde Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Hazal Kaya’nın paylaştığı Aşk-ı Memnu dizisi geçtiğimiz gün Twitter gündeminde yine ilk sırada yer aldı. Hilal Saral’ın yönettiği dizi ilk olarak 2008 yılında yayınlandı ve 79. bölümüyle 20 Haziran 2010 tarihinde final yaptı. Netflix tekrarlamak istiyor Dedikodulara göre dünyanın en büyük dijital platformlarından olan Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’e teklif yaparak Aşk-ı Memnu dizisi gibi ‘Yasak Aşk’ konulu bir projede yer almalarını istedi. Bu teklifi Kıvanç Tatlıtuğ kabul ederken Beren Saat’in düşünmek için zaman istediği konuşuluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.