Armağan Çağlayan, üzücü haberi sosyal medyadan duyurdu

Ünlü televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan, üzücü haberi sosyal medyadan duyurdu. Çağlayan, akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini açıklayarak bunun yüksek ihtimalle kanserli olduğunu söyledi.

Resmi YouTube kanalından yapmış olduğu programlar ile adından sıkça söz ettiren deneyimli televizyoncu Armağan Çağlayan kendi ile ilgili kötü haberi resmi sosyal medya hesabı Instagram’dan duyurdu. Sağlık durumu ile ilgili üzücü haberi veren Çağlayan, kansere yakalandığını açıkladı. Yaşadığı zaman dilimi hakkında konuşan Çağlayan,

BUGÜN BELLİ OLDU
“Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım. Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz.”

“DEDİKODU VE YANLIŞ HABERLERİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN”
Hastalığıyla ilgili gelişmeleri paylaşacağını belirten Çağlayan sözlerine şu şekilde devam etti:

“Çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese tek tek yanıt veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.