Arka Sokaklar ekranlara geri dönüyor! Zafer Ergin, Kanal D İç Yapımlar’la anlaştı

Fenomen dizi Arka Sokaklar 17 yıldır izleyiciyle buluşuyor. Türker İnanoğlu’un sağlık sorunları sebebiyle ara verilen polisiye dizisi yeniden ekranlara gelecek. Dizinin ‘Rıza Baba’sı oyuncu Zafer Ergin, Kanal D İç Yapımlar’la anlaştı.

Kanal D’nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’a Türker İnanoğlu’un sağlık sorunları nedeniyle ara verilmişti.

Erler Film’in yapımcısı Türker İnanoğlu’nun bedelsiz olarak Kanal D İç Yapımlar’a devrettiği dizinin eski ekibiyle tek tek anlaşmalar yapılıyor.

‘RIZA BABA’ EL SIKIŞTI
Özgür Ozan’ın “Eylülde buluşuruz” mesajının ardından dizide Rıza Baba karakterini canlandıran Zafer Ergin de Kanal D İç Yapımlar’la el sıkıştı.

blank

Menajeriyle buluşan Ergin, “Eski hikâyenin yeni başlangıcı için, Hasan kardeşimle beraberiz….” mesajıyla Arka Sokaklar dizisinin ekibinde yer alacağını duyurdu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.