gazetemag tv

Arda Turan’ın Galatasaray’a dönüşü için forma sponsoru aracılık ediyor

Barcelona’da bu yıl kadroya girmekte zorlanan milli futbolcu Arda Turan’ın “Nef” firmasının sponsorluğunda Galatasaray’a dönme olasılığı artıyor. Galatasaray’ın yüksek maliyet sebebiyle Arda’nın transferinde zorlanması üzerine devreye Galatasaray’ın forma sposoru olan gayrinekul geliştirme devi Nef girdi. Nef şirketi hem Galatasaray hem de Barcelona’nın sponsoru olduğu için transferin gerçekleşmesi artık an meselesi.

Bu transfer hakkında ntv.com.tr’ye konuşan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “Arda’yı yeniden Türkiye’deki futbolseverlere izletmekten mutuluk duyarız. Arda’nın yeniden sarı kırmızı camiaya dönmesi bize de mutluluk verir. Ana sponsor olarak Galatasaray’a bugüne kadar kesintisiz destek verdik. Bundan sonra da spora desteğimiz devam edecek. Bu konuda katkımız olursa bundan şeref duyarız ” açıklaması yaptı.

KİRALIK GELECEK

Barcelona, Arda’nın Galatasaray’a kiralık olarak gelmesine izin verirse aradaki maaş farkı Nef tarafından karşılanacak. Barcelona’dan yıllık 7 milyon euro alan ve Galatasaray’ın bütçesini fazlası ile aşan Arda’nın ücretinin bir bölümünü Nef’in karşılaması bekleniyor.

MENAJERİ AHMET BULUT: ANLAŞMADIK

Arda Turan’ın, sarı-kırmızılı kulübe kiralandığı haberlerine karşılık menajeri Ahmet Bulut’tan bir açıklama geldi. Bulut, “Bu konuda Galatasaray ile anlaşmadık” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.