Arda Turan’a İspanyollar sahip çıktı

EURO 2016’da oynadığımız İspanya maçında alınan kötü sonuçtan Arda Turan da nasibini aldı. Türk taraftarlar Arda Turan’ı protesto ederken ‘Arda dışarı’ tezahüratında bulundu.

Öte yandan İspanyol taraftarlar ise La Liga’da Barcelona forması giyen Arda Turan’a protesto sırasında destek oldu. Bu yaşananların ardından Arda, tribünlere jest ve mimikleri ile ‘Tamam, tamam’ karşılığı verdi. Arda’nın moralinin oldukça bozulduğu gözlendi.

Arda Turan’a gösterilen büyük tepkiden sonra Aslıhan Doğan da gözyaşlarını tutamadı. Yakın çevresiyle yaklaşık 10 gündür Fransa’da bulunan ve Hırvatistan maçında da tribünde olan Aslıhan Doğan, sevgilisi Arda Turan’a gösterilen tepkilere dayanamadı ve gözyaşları içerisinde staddan ayrıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.