Arda Turan, Ramazan Bayramı’nı ‘Kurban Bayramı’ ifadesiyle kutladı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı ‘Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ şeklinde kutlayan Arda Turan, bu kez manidar bir paylaşımla Ramazan Bayramı’nı ‘Kurban Bayramı’ ifadesiyle kutladı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda yayınladığı videoda “Çocuk Bayramı” demesi oldukça eleştirilen Arda Turan, bu kez de Ramazan Bayramı dolayısıyla bir paylaşımda bulundu. Arda Turan paylaşımında, “Kurban bayramınız mübarek olsun” dedi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda bir kolej tarafından sosyal medyada videosu istenen Arda Turan, bayramları karıştırarak, ‘Çocuk Bayramını’ kutlamıştı. Sosyal medyada bu paylaşımı gündem olan Turan, bugün de Ramazan Bayramı dolayısıyla paylaşım yaptı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.