Arda Turan ile Aslıhan Doğan ayrıldı

Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ın ayrıldığı iddialarına bir yeni daha eklendi. Ancak bu sefer ayrılık açıklaması Arda Turan’ın yakın arkadaşının babasından geldi.

Barcelona’da forma giyen milli futbolcu Arda Turan ile Aslıhan Doğan arasında sorunlar yaşandığı iddialarına bir yenisi daha eklendi.

Önce Didem Soydan ile yakınlaştığı iddia edilen sonra Ebru Şallı’yla yazışmaları ortaya çıkan Arda Turan’ın 1,5 yıldır birlikte olduğu Aslıhan Doğan’ın ayrıldığı öne sürüldü.

Arda Turan’ın yakın arkadaşı Oğulcan Engin’in babası Sinan Engin Arda ile Aslıhan’ın ayrıldığını açıkladı.

Arda Turan ile özel hayatında sık sık görüşen “yorumcu Sinan Engin, önceki gün konuk olduğu “Renkli Sayfalar” programında Arda Turan-Ebru Şallı yazışmalarını yorumlarken “Arda Turan şu an yalnız. Kız arkadaşından (Aslıhan Doğan) ayrıldı” dedi.

Sosyal medya hesapları hack’lenen Ebru Şallı, Arda Turan ile arkadaş olduklarını, telefon numarası değiştiği için Instagram DM’den kendisine ulaştığını, omurilik felçlileri için çalıştıklarını açıklamıştı.

Didem Soydan ise “Arda ile aynı partideydik. Kendisiyle o gün tanıştım. Yazıldığı gibi bir şey söz konusu değil. Sadece 2 dakika konuştuk” dedi.

Özellikle son bir haftadır ayrıldıkları iddia edilen ünlü çiftten ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.