Arabesk müziğinin usta ismi Hakan Taşıyan’dan üzücü haber!

Arabesk müziğinin usta isimlerinden Hakan Taşıyan, geçen aylarda sağlık problemleriyle gündeme gelmişti. Taşıyan’ın yeniden hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Karaciğer ve böbrek rahatsızlıkları olan sanatçı, tedavi altına alındı.

Bir döneme damgasını vuran şarkıcı Hakan Taşıyan’dan üzücü haber geldi. Sağlık sorunları yaşayan Taşıyan’ın hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Hakan Taşıyan, Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Daha önce organ nakline ihtiyacı olmadığı açıklanan Taşıyan’ın, organ nakline ihtiyacı olduğu tespit edildi ve kendisi için aranan B rh+ ve 0 rh+ kan bulundu. Taşıyan için organ da bulunursa ameliyata alınacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.