Ara Güler’in çektiği 46 fotoğraf müzayedeye çıkıyor

Ara Güler'in çektiği fotoğraflarından oluşan bir seçki, 12 Temmuz'da müzayedeye çıkacak. Online müzayede ünlü isimlerin portrelerinin yanı sıra Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde çekmiş fotoğraflar da var.

Fotoğraf sanatçısı ve foto muhabiri Ara Güler’in fotoğraflarından oluşan bir seçki, 12 Temmuz’da müzayedeye çıkacak.

İstanbul Müzayede tarafından organize edilen açık artırma, koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri nedeniyle internet üzerinden canlı yapılacak.

46 FOTOĞRAF İÇİN AÇIK ARTIRMA!

Müzayedede Ara Güler’in kabartma ve ıslak imzasını taşıyan, yüzde 100 pamuk tabanlı, doğal lifli asit içermeyen HFA müze sınıfı, baskı ömrü 100-300 yıl arası özel kağıda basılı 46 fotoğrafı yer alıyor.

blank

HEM PORTRELER HEM ŞEHİRLER

Ünlü isimlerin portrelerinin yanı sıra İstanbul’da ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde çekilen fotoğrafların da arasında bulunduğu eserler, müzayede öncesi Nişantaşı’daki sergide görülebiliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.