gazetemag tv

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, Apple’ın halefini açıkladı

Apple’ın geleceğe yön verecek durumda olmadığını iddia eden şirketin kurucu ortağı Wozniak bu misyonu yerine getirecek şirketi açıkladı.

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, şirketin neden bir dönem olduğunun aksine devrimsel cihazlar ortaya çıkaramadığına dair fikrini açıkladı.

Bloomberg’e konuşan Wozniak, Apple’ın devrimsel bir ürün geliştiremeyecek kadar büyük bir şirket olduğunun altını çizdi.

Google, Microsoft ve Apple’ın henüz küçük bir firmalarken risk aldıklarının altını çizdi ve Apple’ın artık risk alamayacak kadar büyüdüğünü belirtti.

Bayrağı Apple’dan devralacak şirketi de açıklayan Wozniak, Tesla’yı işaret etti.

Tesla’nın şu anda en doğru yolda ilerleyen şirket olduğunu belirten Wozniak, şirketin bir sonraki devrimsel ürünü piyasaya süren firma olacağını iddia etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.