gazetemag tv

Apple, iPhone XI için sürpriz yapmaya hazırlanıyor

Yeni bir bilgiye göre Apple, bir sonraki telefonu “iPhone XI”de gecikme yaşamamak için bu kez fazla beklemeyecek!

“iPhone XI” Eylül’den önce tanıtılmayacak ancak Apple, yaşanabilecek gecikmelerin önüne geçebilmek için üretimi yakında başlatabilir.

DigiTimes’ın raporuna göre deneme üretimi 2018’in ikinci çeyreğinde, yani Nisan ile Haziran arasında başlayabilir. Firmanın erken davranmak istemesinin nedeni, teslimat programlarını öne almak ve 3 boyutlu sensör modüllerinde belirli bir verim oranına ulaşmak.

Gecikmelere Son

iPhone X’in mağazalara ulaşması, telefon tanıtıldıktan bir süre sonra gerçekleşmişti. Bu esnada gecikmelere 3 boyutlu sensörlerin ve diğer bileşenlerin neden olduğu dedikoduları yapılmıştı. Bu yüzden Apple, bu sene erken davranmak ve iPhone XI’i Eylül’e yetiştirmek istiyor. Kaynaklara göre yeni iPhone serisinin toplu üretimi, 2018’in üçüncü çeyreğinde başlayabilir. Bu bilgi doğruysa Apple, Eylül’e kadar istediği miktarda iPhone’u üretmiş olacak.

Yine de şu an için her şeyin dedikodudan ibaret olduğunu ve DigiTimes’ın dediklerinin her zaman doğru çıkmayabildiğini akılda bulundurmakta fayda var.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.