Antalya’da sahne alacak olan Jennifer Lopez’den abartmayın uyarısı!

6 Ağustos’ta Antalya’da sahne alacak olan sanatçı Jennifer Lopez, havalimanından helikopterle değil ciple alınmak istedi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in Antalya konserine sayılı günler kaldı. 6 Ağustos’ta bir otelde konser verecek olan sanatçının nişanlısı Alex Rodriguez ve çocuklarıyla 4 gün kalacağı kesinleşti. Şarkıcı 5 yatak odası, özel havuzu ve helikopter pisti bulunan kurşun geçirmez camlarla kaplı 3 katlı villada kalacak. Bir anlamda ön balayı yapacak olan sanatçı, havalimanından helikopterle değil ciple alınmak istediğini de yetkililere iletti.

blank

ROMAN ABROMOVİCH DE KONSERE GELİYOR

Rus iş adamı Roman Abramovich’in de Lopez’i dinlemek için Antalya’ya geleceği iddia edildi.

Son olarak 20 bin euro’dan satılan locaların fiyatı 25 bin Euro’nun üzerine çıktı. En ucuz bilet ise 7 bin lirada sabit kaldı.

Antalya’da sahne alacak Jennifer Lopez’in kulis istekleri yok artık dedirtti!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.