Annesini kaybeden Emine Ün’den dikkat çeken Alişan paylaşımı

Annesini koronadan dolayı kaybeden oyuncu Emine Ün’e, kendisiyle aynı acıyı yaşayan şarkıcı Alişan’dan destek geldi. Alişan, Ün’e sabırlar diledi. Acılı Ün ise bu desteği karşılıksız bırakmadı.

YouTube video

Şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz ay koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Kardeşinin acısını halen tam olarak atlatamayan Alişan, aynı acıyla sarsılan oyuncu Emine Ün’e destek paylaşımında bulundu.

Sosyal medya hesabında Ün ve koronadan kaybettiği annesinin fotoğraflarını paylaşan şarkıcı not olarak, “Allah sabır versin… Mekanı cennet olsun inşallah…” ifadesini kullandı.

Cenazede ayakta durmakta güçlük çektiği görüntüleriyle yürek burkan Ün ise bu paylaşıma cevap olarak, “Ah Alişan nasıl bir acı yaşıyoruz” ifadesini kullandı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.