Anne olmak için gün sayan Sinem Kobal, dadı istemiyor

Kızını kucağına almak için gün sayan Sinem Kobal, dadı tutmaktan son anda vazgeçti. Oyuncu, annesi ve kayınvalidesinden bir süre yardım alacak.

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile 6 aylık hamile eşi Sinem Kobal, kızlarına kavuşmak için geri sayıma başladı. Anne olmak için gün sayan Sinem Kobal’ın doğacak bebeği için dadı istemediği öğrenildi. Bakıcı tutmaktan son anda vazgeçen oyuncunun annesi ve kayınvalidesinden yardım alacağı söylendi.

Ankara’dan gelecek olan Kenan İmirzalıoğlu’nun annesi Yıldız İmirzalıoğlu, üç ay boyunca torunuyla ilgilenecek. Öte yandan karantina sürecinin bitmesinin ardından Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Marmaris’e giden Sinem Kobal, tatilden yeni bir fotoğraf paylaştı. Kobal’ın karesi çok sayıda beğeni alırken, takipçileri ‘hamilelik çok yakıştı’ yorumları yaptı.

Anne olmak için gün sayan Sinem Kobal’dan merak uyandıran poz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.