Anlaşma sağlandı… Bensu Soral, Fahriye Evcen’i tahtından etti!

8 aylık hamile olan ve bu nedenle bir süre kariyerine ara veren oyuncu Fahriye Evcen’in reklam yüzü olduğu firma, bu yıl tercihini Bensu Soral’dan yana kullandı.

Geçtiğimiz yıl Fahriye Evcen’in yüzü olduğu Koton, bu kez Bensu Soral’la el sıkıştı. Anlaşma öncesi geniş çaplı bir anket düzenleyen marka, Soral’ı başarılı kariyeri ve düzgün aile yaşantısı nedeniyle seçti.

Markanın yüzü olmak için geçtiğimiz yıl 1 buçuk milyon lira aldığı konuşulan Evcen’in aksine; Bensu Soral’ın bir yıllık anlaşmadan 750 bin TL ücret aldığı da konuşulanlar arasında.

“GURUR VERİCİ”

Burak Özçivit’le evliliğinden bebek sahibi olmaya hazırlanan Evcen, kariyerine kısa bir ara verdi. Soral, bu reklam anlaşması için “Gurur verici” yorumu yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.