Animasyon filmi ”Uzay Köpekleri” vizyona girdi

Wediacorp’un çatısı altında yer alan ve son dönemde altına imzasını attığı projelerle dikkat çeken WediaEntertainment markası ile çocuklarla buluşan animasyon filmi ”Uzay Köpekleri” vizyona girdi.

Yönetmen koltuğunda Jason Murphy’nin oturduğu filmim oyuncu kadrosunda ise; Myron Donley, Riley Madison Fuller, Elijah Green, Krista Kelley yer alıyor.

Yaz sezonunda çocukların ilgisini çekecek filmin konusu ise şöyle; “Uzay Köpekleri, peşlerine düşen Ufo avcısından kurtulmak için sevimli köpeklere dönüşen uzaylılara yardım eden iki çocuk ve ebeveynlerinin hikayesini konu ediyor. İki küçük çocuk ve ebeveynleri, uzay gemilerini tamir etmektedir. Ancak bu sırada kendilerini beklenmedik bir maceranın içerisinde bulurlar. Yerel bir UFO avcısı, üç uzaylının peşine düşmüştür. Uzaylılar, avcının pençesinden kurtulmak için arkadaş canlısı köpeklere dönüşerek kaçmaya çalışır. İki küçük çocuk ve ebeveynleri, uzaylıları avcıların elinden kurtarabilecek midir?”

“Uzay Köpekleri” tüm seçkin sinemalarda vizyonda!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.