Angelina Jolie ve Brad Pitt barışıyor mu?

Ünlü oyuncu Brad Pitt ve Angeilna Jolie 2014 yılında dünya evine girmiş ve 2019 yılında boşanmıştı. Angelina Jolie, Brad Pitt'le neden ayrıldıklarına ilişkin, “Bu ayrılık, ailemizin sağlığı için gerekliydi ve doğru bir karardı” diye açıklamalarda bulunmuştu. Yakışıklı oyuncu Pitt eski eşi Jolie'nin Los Angeles'taki evinden ayrılırken görüntülendi.

Amerika’nın en çok konuşulan çiftlerinden Angelina Jolie ve Brad Pitt 10 yıllık birlikteliklerinin ardından boşanmış ve büyük olay olmuştu. Resmen 2019 yılında boşanan çift, bu süreçte çocuklarının velayeti konusunda uzlaşamıyordu. Pitt’in Jolie’nin Los Angeles’taki evinden motosikletiyle ayrılırken görüntülendi.

blank

ARALARI DÜZELİYOR

ABD’de bir dergiye konuşan bir kaynak, 2014’te evlenmeden önce 9 yıl birlikte olan ve 2016 yılında ayrılan Brad Pitt Angelina Jolie çiftinin birlikte aldıkları aile terapilerinin ardından şu an çok daha iyi bir noktada olduklarını belirtti.

Ünlü oyuncu Jolie yakın zaman önce, “Çocuklarımın iyiliği için boşandım. Boşanmak doğru bir karardı. Çocuklarımın sağlığı üzerine odaklanmaya devam ediyorum” açıklamasında bulunmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.