Angelina Jolie hakkında şok iddia

İsminin açıklanmasını istemeyen ünlü bir doktor, Angelina Jolie’nin durumuyla ilgili “Kilo kaybı devam ederse Angelina sevenlerini kahredebilir” dedi.
Kısa bir süre önce aşırı zayıflığı yüzünden sağlığı ile ilgili çeşitli söylentiler ortaya atılan Angelina Jolie bir kez daha gündeme geldi.

YÜZÜ BEMBEYAZDI

40 yaşındaki Jolie, eşi Brad Pitt’in film çekimi için bulunduğu Londra’da onu yalnız bırakmadı. Güzel oyuncu dün gece de muhafazakar politikacı William Hague ile birlikte yemek yedi. Restorandan çıkarken görüntülenen Jolie’nin kırılganlığı ve yüzünün bembeyaz rengi de dikkatlerden kaçmadı.

ÜNLÜ DOKTORDAN ACI İTİRAF

Ünlü yıldızın son hali hayranları tarafından şaşkınlıkla karşılanırken, ismini açıklamak istemeyen ünlü bir doktor İngiliz basınına çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Hızlı kilo kaybeden Angelina Julie’deki belirtilerin kanser hastalarındaki belirtilere benzediğini belirten deneyimli doktor, “Tedavi olup olmadığını bilmiyorum. Ancak bu kilo kaybı devam ederse Angelina sevenlerini kahredebilir” dedi.

Angelina Jolie

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.